SCUTUM GROUP CENTRAL EUROPE
USŁUGI BEZPIECZEŃSTWA
W EUROPIE ŚRODKOWEJ

Od końca 2021 r. działamy jako polska część Scutum Germany pod nazwą Scutum Polska z siedzibą w Szczecinie. Nasza firma będzie przede wszystkim dostarczać firmom w zachodniej części Polski instalacje zabezpieczające najwyższej jakości, zgodne z niemieckimi standardami jakości.

MADE IN GERMANY

W 2011 r. Grupa SCUTUM weszła na rynek niemiecki. Od tego czasu w drodze ukierunkowanych strategicznych przejęć pozyskaliśmy dla SCUTUM Group Central Europe najlepszych ekspertów, wysoko wykwalifikowanych specjalistów i pracowników. Dzięki nim, „know-how” i innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowej Grupy SCUTUM oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę dla najlepszego bezpieczeństwa, począwszy od opracowania indywidualnych koncepcji bezpieczeństwa, poprzez instalację urządzeń, na monitoringu zdalnym kończąc. Dla wszystkich produktów i procesów posiadamy wszystkie istotne niemieckie i międzynarodowe certyfikaty.

Niektóre z najbardziej doświadczonych niemieckich firm ds. bezpieczeństwa należą już do SCUTUM Deutschland. Przejmując Inform Solutions (Kamen) udało nam się pozyskać specjalistę ds. bezpieczeństwa dla niezwykle wrażliwego sektora bankowego i finansowego. Scutum Sicherheit (poprzednio Bunk Sicherheitsdienste) utworzyła w Schorndorf pod Stuttgartem jeden z najnowocześniejszych Centrów Alarmowych i Serwisowych (NSL) w Europie o najwyższych standardach bezpieczeństwa i z własnym węzłem telekomunikacyjnym, a dzisiaj firma ta również należy do SCUTUM.

BSG Wüst jest naszym dostawcą usług bezpieczeństwa z własną centralą alarmową działającą w rejonie Frankfurt i naszym zespołem ekspertów, jeśli chodzi o cyfryzację systemów bezpieczeństwa. Do instalacji i konserwacji naszych systemów bezpieczeństwa pozyskaliśmy dla SCUTUM Deutschland najlepsze firmy:

  • Dla rejonu Berlin/nowe kraje związkowe i Hamburg SecTex
  • Dla rejonu południowych Niemiec i Bochum SBS Sicherheitssysteme
  • Dla rejonu Köln i Frankfurt nad Menem DWW Alarm- und Sicherheitstechnik.

Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz innowacyjnym rozwiązaniom bezpieczeństwa od Grupy SCUTUM oferujemy niemieckim firmom każdej wielkości optymalne rozwiązanie dla każdego problemu w zakresie bezpieczeństwa.

0

LOKALIZACJE W EUROPIE ŚRODKOWEJ

0

PRACOWNIKÓW

0

LAT
DOŚWIADCZENIA

SCUTUM GROUP
MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE
LOKALNA OCHRONA

Scutum Polska jest częścią Grupy Scutum, założonej w 1989 r. w Lille we Francji. Od tego czasu Grupa Scutum rozrosła się z lokalnej firmy działającej w dziedzinie bezpieczeństwa, zajmującej się zdalnym monitoringiem i zatrudniającej 50 pracowników, do międzynarodowej Grupy obecnej w siedmiu krajach, 56 lokalizacjach i zatrudniającej ponad 1800 pracowników.

BEZPIECZEŃSTWO CAŁĄ DOBĘ

W naszych sześciu własnych Centrach Przyjmowania Powiadomień we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech monitorowanych jest całą dobę ponad 50 000 systemów bezpieczeństwa i ponad 117 000 lokalizacji naszych klientów w Europie i USA.

KALKULOWANIE RYZYKA – PRZEWIDYWANIE ZAGROŻEŃ

Środowisko jutra związane z bezpieczeństwem będzie w pełni zdigitalizowanym, internetowym rozwiązaniem opartym na sztucznej inteligencji. W naszych czterech centrach badawczych i rozwojowych w Lozannie (Szwajcaria), Rouen (Francja), Düsseldorfie (Niemcy) i Oksfordzie (Wielka Brytania) opracowujemy już własne innowacyjne technologie bezpieczeństwa, takie jak oparte na IT samouczące się rozwiązania chmurowe. Dzięki nim możemy nie tylko reagować na zagrożenia, lecz także kalkulować ryzyka i swoją proaktywną postawą wspierać naszych klientów w zapobieganiu szkód spowodowanych przez pożary i kradzieże, przemoc, utratę danych, sytuacjom zagrażającym życiu i związanym z tym szkód na reputacji.

0

LOKALIZACJI W EUROPIE

0

PRACOWNIKÓW

0

LAT
DOŚWIADCZENIA

0 TYS.

BEZPIECZNYCH
LOKALIZACJI