CENTRUM ALARMOWE
I SERWISOWE

Centrum Alarmowe i Serwisowe naszego partnera kooperacyjnego i przynależne punkty interwencyjne są obsługiwane i dostępne dla Ciebie 24 h na dobę przez 365 dni w roku.

W Centrum Alarmowym i Serwisowym wykwalifikowani i specjalnie przeszkoleni pracownicy monitorują wszystkie zgłoszenia przychodzące z Twojego systemu i sterują interwencjami.

Wspólnie z Tobą i we współpracy z naszymi partnerami przygotujemy techniczne rozwiązania i opracujemy spójną koncepcję bezpieczeństwa. Jest to podstawowy warunek następującej po tym aktywacji i monitorowania w Centrum Alarmowym i Serwisowym naszego partnera. Systemy przetwarzają najpopularniejsze protokoły transmisyjne. Niezależnie od wybranej przez Ciebie ścieżki transmisji, czy będzie to ścieżka analogowa, ISDN, GSM czy TCP/IP, system centrum zarządzania jest w stanie odbierać i przetwarzać cały zakres zgłoszeń. Uzgodniony z Tobą plan działania jest gwarantem właściwego i skutecznego działania w przypadku wystąpienia zdarzenia. W ten sposób w równym stopniu chronimy mienie prywatne i firmowe oraz osoby i urządzenia.

PUNKTY INTERWENCYJNE SĄ OBSŁUGIWANE 24 H NA DOBĘ PRZEZ 365 DNI W ROKU!

Nowoczesne systemy monitorowania wideo coraz bardziej zyskują na znaczeniu w różnych obszarach sektora bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach szybkie ścieżki transmisji i zastosowanie technologii monitorowania wideo w połączeniu z innymi technologiami bezpieczeństwa lub usługami umożliwiają jeszcze skuteczniejszą ochronę. Centrum Alarmowe i Serwisowe naszego partnera kooperacyjnego jest już w stanie przetwarzać wiele różnych sygnałów wideo. Ale chętnie wypróbujemy z Tobą nowych rozwiązań. Niezawodny monitoring i wysoko wykwalifikowani pracownicy są niezbędni do profesjonalnego zarządzania alarmami.

Aktywując serwis lub numer alarmowy oferujemy Ci możliwość stałego dbania o swoich klientów i pracowników. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i dla jakiego grona osób chcesz utworzyć telefon serwisowy obsługiwany przez człowieka 24 h na dobę i 365 dni w roku, zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.