SYSTEMY
ZAMGŁAWIANIA

Systemy zamgławiania BANDIT skutecznie ogranicza widoczność w pomieszczeniu, do którego włamał się przestępca. Stanowi bardzo skuteczne uzupełnienie systemów alarmowych i systemów sygnalizacji włamań. Można go również zintegrować z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa.

Takie systemy nadają się szczególnie do obiektów, które nie mogą być wystarczająco zabezpieczone przed nagłymi włamaniami. Nie można także pominąć funkcji odstraszającej.

ZATRZYMAJ WŁAMYWACZY STOSUJĄC SYSTEM ZAMGŁAWIANIA! ZAPOBIEGAJ KRADZIEŻOM I WANDALIZMOWI!

Mgła powoduje ograniczenie orientacji przestrzennej włamywaczy, uniemożliwiając im realizację swoich zamiarów. Błyskawiczne wypełnienie mgłą pomieszczenia skutecznie powstrzymuje włamania. Mgła jest jednak nieszkodliwa dla człowieka i obiektu. Dzięki procesowi produkcyjnemu opatentowanemu przez BANDIT mgła ochronna jest produkowana do dziesięciu razy szybciej i jest cztery razy gęstsza niż tradycyjna mgła ochronna. Mgła od BANDIT zapewnia bezpieczeństwo nie tylko jubilerom i stacjom benzynowym. Nasz system może zostać zainstalowany także w halach magazynowych, w sklepach detalicznych oraz gabinetach lekarskich. Mgła ochronna nie pozostawia wilgoci, śladów i jest produkowana z dodatkiem mięty. Dzięki temu pomylenie jej z dymem jest niemożliwe.

UMÓW SIĘ Z NAMI NA BEZPŁATNĄ I NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ KONSULTACJĘ NA MIEJSCU.

Generatory mgły od BANDIT® zostaną połączone z Twoją technologią sygnalizacji włamań i w razie alarmu w ciągu kilku sekund wypełnią całe pomieszczenie gęstą mgłą. Włamywacz błyskawicznie traci z oczu swoją potencjalną zdobycz, a chroniony obszar znika w nieprzeniknionej mgle. To, czego włamywacz nie widzi, nie może też ukraść! Nie ma zniszczeń, dewastacji ani kradzieży, sprawca ucieka.

ZOBACZ, JAK SZYBKO PRACUJE SYSTEM ZAMGŁAWIANIA

Uruchomienie próbne w sklepie jubilerskim

Uruchomienie próbne na stacji benzynowej

STOP WŁAMANIOM!

Sprawcy zmuszeni do ucieczki.

Udaremniona kradzież.